Ako sa zapojiť do súťaže o hlavnú cenu

Všeobecné obchodné podmienky

Vyber si, kto bude tvojim mentorom

Na to, aby si vyhral(a) hlavnú cenu súťaže, musíš prejsť online testom mentora, ktorý preverí tvoje profesné schopnosti. Test spustíš tak, že si na úvodnej stránke vyberieš osobnosť, u ktorej by si chcel(a) stážovať. Na výber máš 6 osobností zo slovenského a českého biznisu, showbiznisu a kultúrno-spoločenského života.

Otestuj svoje schopnosti

Šípkami sa v teste pohybuješ medzi jednotlivými otázkami. V časomiere ti beží čas strávený na každej otázke. Po kliknutí na otáznik ti poradíme, ako správne vyplniť odpoveď.

Typ otázky: Select

Odpoveď na otázku vyberieš kliknutím na štvorec so správnou odpoveďou.

Typ otázky: Checkbox

Odpoveď na otázku vyberieš kliknutím na krúžok vedľa správnej odpovede. Správnych odpovedí môže byť viacero.

Typ otázky: Drag & Drop

Biele štvorčeky posúvaš podržaním ľavého tlačítka myši a prenesením štvorčeka do priestoru vyznačeného prerušovanou čiarou.

Typ otázky: Slider

Odpoveď na otázku vyberieš posunutím tlačítka na správnu hodnotu vyznačenú na osi.

Typ otázky: Order

V odpovedi musíš správne zoradiť štvorčeky tak, aby zodpovedali otázku. Štvorčeky presúvaš kliknutím a podržaním ľavého tlačítka myši.

Vyhodnotenie

Test sa automaticky ukončí po zodpovedaní všetkých otázok. Tvoje hodnotenie je vypočítané podľa toho, na koľko otázok si odpovedal(a) správne a ako rýchlo si test dokončil(a).

Formulár

Súťažiaci, ktorý dosiahne dostatočný počet bodov má možnosť odoslať krátky formulár, čím sa zapojí do súťaže o hlavnú cenu, ktorou je stáž po boku osobností zo slovenského a českého biznisu, showbiznisu a kultúrno-spoločenského života.

Ako sa zapojiť do súťaže o vecné ceny

Na stránke nájdeš na viacerých miestach preklik na náš FB funpage. Stačí lajkovať náš funpage a môžeš vyhrať zaujímavé ceny.