Marta Nováková
Marta Nováková
Manažérka roka 2016, prezidentka Zväzu obchodu a cestovného ruchu ČR

Marta Nováková je majiteľkou spoločnosti U&Sluno a.s., riaditeľkou a spolumajiteľkou spoločnosti Language Planet s.r.o., spoluinvestorkou start up projektu Break2Win, prezidentkou Zväzu obchodu a cestovného ruchu Českej republiky a viceprezidentkou Hospodárskej komory Českej republiky. V roku 2016 vyhrala Ocenenie česká podnikateľka v kategórii Veľká firma. A tento rok bola ocenená prestížnym titulom Manažérka roka 2016.


Petr Koukal
Petr Koukal
Český bedmintonový hráč a niekoľkonásobný majster ČR

Peter Koukal je deväťnásobný majster Českej republiky v bedmintone a trojnásobný účastník Olympijských hier. Peter ukázal, že je veľký bojovník nielen na ihrisku, ale taktiež v osobnom živote. Krátko po jeho životnom výkone na Bitburger Open v Nemecku mu bola diagnostikovaná rakovina. Liečbu a priebeh nakoniec úspešnej olympijskej kvalifikácie sledoval v dokumentárnom filme Cesta snu Petra Koukala režisér Vladimír Barák. Založil Nadačný fond Petra Koukala a v rámci projektu „STK pro chlapy“ sa snaží zmeniť myslenie a chovanie mužov. Úspešný pár tvorí spolu so svojou manželkou Gabrielou Koukalovou, českou reprezentantkou v biatlone, majsterkou sveta a držiteľkou dvoch strieborných medailí zo zimných olympijských hier.


Jakub Ptačin
Jakub Ptačin
Dizajnér a marketér, zakladateľ Studio Echt

Dizajnér a komunikačný fanatik so sklonmi k občianskej aktivite. Má doktorát z marketingu a časopis Forbes ho už niekoľko krát zaradil medzi 30 pod 30 najtalentovanejších Slovákov. Vlastní Studio Echt a medzi jeho klientov patria napríklad spoločnosti Adobe, Telekom, Sygic, Denník N, Finstat, Pricewise, O2 a mnohé ďalšie. Spolu s kamarátmi založil občianske združenie Backspace, ktoré má za sebou množstvo úspešných projektov a aktuálne svetovú konferenciu o dizajne By Design Conference. Startup Foretaster ho koncom roku 2012 doviedol až do Silicon Valley. V spolupráci so SME a O2 hľadal férových slovenských podnikateľov v dvoch sériách online seriálu. Občasne vystupuje aj ako stand-up komik. Je jedným z iniciátorov výzvy Slovensko.Digital a zakladateľ obchodu s dobrým pocitom Nosene.


Juraj Podmanický
Juraj Podmanický
Zakladateľ a organizátor festivalu Grape

Frontman skupiny Billy Barman a spoluzakladateľ a organizátor hudobného festivalu Grape. Spolu s Janom Trstenským v snahe vyplniť dieru a vytvoriť na Slovensku stredne veľký festival, zorganizovali GRAPE FESTIVAL, ktorý sa udomácnil na letisku v Piešťanoch. Z pôvodne malého festivalu, ktorý sa mal prvotne konať v Pezinku, sa tak aj vďaka silným zahraničným interpretom stal Grape uznávaným festivalom, ktorý na tohtoročnom 8. ročníku navštívilo 20-tisíc návštevníkov. Juraj sa do povedomia dostal už ako frontman kapely Cliché. Od roku 2008 pôsobí v skupine Billy Barman, ktorá v rámci Radio_Head Awards získala niekoľko ocenení v kategóriách ako Singel roka, Album roka či Najlepšia koncertná kapela.


Jano Gordulič
Jano Gordulič
Scenárista, komik a moderátor

Jano Gordulič je scenárista, copywriter, stand-up komik a politický komentátor. Založil stand-up comedy show Silné reči (silnereci.sk) a internetový politický týždenník Ťažký týždeň (facebook.com/tazkytyzden). Má malú firmu, prostredníctvom ktorej manažuje spomínané dva projekty, moderuje eventy, zastupuje stand-up komikov Silných rečí, ale aj nakrúca promo videá a píše reklamnú či eventovú kreatívu. Rád cestuje, v roku 2010 žil pol roka v Los Angeles a v 2014 pol roka v Mexiku. Jeho veľkým koníčkom sú nové technológie, kryptomeny a humor. Nájdete ho aj na facebook.com/JanGordulic a na instagrame ako @janogordulic


Juraj Stankay
Juraj Stankay
Industry Manager pre Google Slovensko

Od roku 2006 pracoval pre Google EMEA Dublin ako Senior Account Strategist, kde mal na starosti prípravu, tvorbu a optimalizáciu reklamných kampaní pre klientov cieliacich ČR a SR, analýzu výkonnosti a návštevnosti v prepojení na reklamné kampane. V júli 2009 založil spoločnosť Green Dog zameriavajúcu sa na poradenstvo a realizáciu v oblasti výkonnostného marketingu, hĺbkovú analýzu návštevnosti a SEO a poradenstvo v oblasti internetového marketingu. Od roku 2011 pôsobí ako Industry Manager pre Google Slovensko.